Rychlá večeře pro rodinu může být také chutná

Hledáte tipy na dobrou večeři pro sebe sama nebo svoji rodinu? Ráda byste připravila něco rychlého, cenově dostupného a zároveň chutného. Potom Vám přinášíme několik zajímavých tipů pokrývajících všechny oblasti gastronomie. Taková rychlá večeře by neměla chybět v kuchařce žádné zkušené ženy.

Začněte klasickou omeletou

Nejprve Vám představíme jedno z nejvděčnějších jídel vůbec. Jednoduchá a rychlá omeleta, kterou se zavděčíte každému členu domácnosti. Když ji připravíte na másle, pochutná si naprosto každý. V rámci kreativity použijte i doplňující ingredience, ať má jídlo patřičné grády. Jmenovat lze sýr, šunku, ale také jarní cibulku a na tenké plátky nakrájená rajčata.

Rychlá večeře – Oblíbené recepty

Rychlá večeře může nabývat odlišných podob. Oblíbená je například tuňáková pomazánka, kterou můžete obohatit o troškou hořčice. S dalšími recepty Vás seznámíme prostřednictvím níže uvedených otázek a odpovědí.

Jaký recept ještě souvisí s rybami?

Je to například losos se zeleninovým salátkem. Nezapomeňte do něj doplnit sýr fety, oříšky, listový špenát a trochu olivového oleje. Jedná se o vydatnou, rychlou a dobře stravitelnou večeři.

Co je to hummus?

Název tohoto pokrmu sice nepůsobí dobře, ale jídlo jako takové si každý zamiluje. Hlavní roli zde hrají sušená rajčata, cizrna, česnek, citron a hummus. Výslednou pomazánku namažete třeba na chleba.

A co takhle něco vydatnějšího?

Rychlá večeře může mít podobu quesadellas. Pořiďte tortilly, kuřecí maso, šunku, sýr a kukuřici. Tohle všechno zabalte a zapečte. Uvidíte, že partner i děti Vám za takové jídlo doslova utrhají ruce.

Jak připravit oblíbené špagety?

Jak jinak než rychle, levně a chutně. Uvařené špagety osmahněte na másle, přidejte vlašské ořechy, sušená rajčata, pesto a můžete dát i kousky kuřecího masa. Nakonec použijte trochu nastrouhaného sýra.

Existují nějaké zdravé hranolky na noc?

Ano, klasické hranolky určitě vyměňte na mrkvové hranolky. Ty připravíte na plechu, který jemně potřete olivovým olejem. Připravit k nim můžete speciální dip nebo je budete podávat se zeleninou.