Brýle jako stylový doplněk Vašeho zevnějšku

Mladá žena vsadila na ty správné brýle.

Ženy milují doplňky pro zlepšení svého zevnějšku. Dokazují to například kabelky. Viditelným doplňkem jsou také brýle, ať už dioptrické nebo sluneční. Vhodně zvolené brýlové obroučky dokáží naprosto dokonale oživit tvář, pozměnit určité rysy a přispět k lepšímu outfitu. U brýlí však platí jedno důležité pozor. Každý obličej je vhodný pro trochu odlišné obroučky.

Brýle zvolené podle tvaru obličeje

Prostřednictvím níže uvedených otázek a odpovědí Vám prozradíme, jaké brýle jsou správnou volbou právě pro konkrétní typ obličeje. Podobný výběr se týká také účesu a spousty dalších věcí. Obličej je zkrátka takový pomyslný odrazový můstek.

Na jaké obroučky vsadit s kosočtvercovým obličejem?

V tomto případě musí padnout jasná volba na hranaté brýle. Ty k těmto rysům obličeje půjdou nejvíce. Výjimkou ovšem nejsou ani obroučky stylu browline nebo ty kočičí.

Jaké obroučky jsou pro trojúhelníkový obličej?

U tohoto obličeje je zapotřebí docílit zúžení spodní části. Jednou z variant jsou bezpochyby hranaté obroučky. Popřípadě můžete vsadit na modely brýlí, které neobsahují obroučky.

Jaké modely jsou pro hranatý obličej?

Chcete-li vypadat krásně a přirozeně, zaměřte se na oválné obroučky. Určitou obdobou jsou i zakulacené obroučky.

S jakými obroučkami spojit oválný obličej?

Tento typ obličeje je v mnoha směrech označován, za univerzální. Proto si můžete dovolit experimentovat. Vždy se však snažte volit obroučky s velikostí úměrnou lícním kostem.

Jaké obroučky padnou na kulatý obličej?

Při výběru obrouček si dejte záležet na tom, aby jejich tvar co možná nejvíce rozbil kulatost obličeje. Z logiky věci jasně vyplývá, že to nebudou kulaté obroučky, ale spíše hranaté.

Obroučky pro srdcový obličej

Nakonec jsme si nechali poměrně specifický tvar ženského obličeje. Srdcový obličej se vyznačuje špičatější bradou a rozšířeným čelem. Přesně v tomto případě se nemusíte bát experimentování a můžete vsadit na široké obroučky. V kurzu jsou brýle typu cat-eye, browline, wayfarens a teashade. S nimi vylepšíte svůj outfit v maximální možné míře. To si buďte jisté.