Svatební šaty vybírejte podle svojí postavy

Chystáte se na svůj velký den D? Připravujete svatební hostinu a vše potřebné? Pak nesmíte zapomínat na to nejdůležitější. Je to svatební obuv a svatební šaty. Šaty dělají člověka. Staré přísloví, v němž je ukryta pravda. Každá žena chce být ve svůj svatební den co možná nejkrásnější. Proto jsme si pro Vás připravili několik praktických rad. Povíme Vám, jak vybrat dobře padnoucí svatební šaty.

Neomezené možnosti modelů a stylů

Vybírejte si šaty reprezentativní a krásné. Na to sází spousta výrobců tohoto typu ošacení. Modely jsou dostupné v odlišných výrobních materiálech, střizích a velikostech. Vašim výchozím bodem se stane sama postava. Ne každá žena si na sebe může vzít jakékoliv svatební šaty. Když víte, jaký typ postavy máte, šaty Vám pomůžeme vybrat.

Svatební šaty od A až do Z

Ženy mají postavu hrušky, přesýpacích hodin, jablka, trojúhelníku i obdélníku. Jestliže jste si vědoma tvaru své postavy, v následujících otázkách a odpovědích Vám prozradíme to důležité. Jaké šaty na svatbu jsou pro Vás ideální?

Jaké šaty zvolit pro postavu obdélníku?

Zapomeňte na kulaté střihy a dejte přednost bohatým sukním, holým zádům a pořádným volánům. Pevný korzet by měl být nedílnou součástí takového svatebního outfitu.

Jaké šaty se hodí na postavu přesýpacích hodin?

Přesýpací hodiny rovná se ideální ženská postava. Symetrické tvary jsou vhodné pro nabírané sukně, výstřihy, ale také úzké korzety. Kombinace zhmotňující dokonalost, která se bude vyjímat na každé svatbě.

Čemu dát přednost s postavou hrušky?

Zapomeňte na bohatost sukně. Ženy tohoto typu musí volit kratší bolerka a spíše bohatší rukávy. Krk a výstřih se nebojte ozdobit šperky a nejrůznější bižuterií.

Co je vhodné pro postavu jablka?

Dámy s postavou jablka musí cílit na zvýraznění pasu. Kombinace zdobení, broží a rozšiřujících sukní je bezpochyby ideální volbou.

Jak si poradit s postavou trojúhelníku?

Vsaďte na odhalenější ramena a bohaté sukně. Právě spodní část těla musí být zvýrazněna. Můžete se pokusit snížit pas.

Publikováno: 28. 05. 2021

Kategorie: móda

Autor: LumirSvetly

Tagy: bižuterie | materiál | postava | šaty | šaty na svatbu | sukně | svatba | svatební šaty | typ postavy | výrobní materiál