Dámské kalhotky jsou o pohodlí i výsledném vzhledu

Spodní prádlo je nedílnou součástí nás všech. Ženy ho volí nejenom na základě pohodlí, ale také dle konkrétní příležitosti. Dámské kalhotky lze do jisté míry vybírat stejně, jako dámské plavky. Jen v případě kalhotek se nabízí trochu více možností. Pokud si chcete pořídit nové kalhotky, prozradíme Vám, jaké máte možnosti.

Začněte u správně zvolené velikosti

Dámské kalhotky musí na těle dokonale sedět. Jen správně zvolená velikost je předpokladem k pohodlí a komfortu. Přece jenom, v kalhotkách ženy sedí a chodí celý den. To znamená, jakékoliv tlačení, svědění a škrcení je nežádoucí. Z níže uvedené tabulky můžete vycházet například při volbě dámských tang.

VelikostObvod boků
36 (S)Do 88 cm
38 (M)88 až 96 cm
40 (L)96 až 108 cm
42 (XL)108 až 112 cm
44 (XXL)Nad 112 cm
Velikosti dámských kalhotek podle obvodu boků.

Hodně záleží i na modelu konkrétních kalhotek. Pokud nemají univerzální značení velikosti, obvykle výrobce přikládá podobnou tabulku hodnot jen s jinými údaji.

Dámské kalhotky mohou vypadat všelijak

Při výběru dámských kalhotek myslete na to, že každá žena má trochu jinou postavu a každé ženě bude slušet jiný model. Při jeho výběru se však nemusíte vůbec omezovat. Klasické kalhoty asi není třeba komukoliv představovat. Hodně v kurzu jsou ovšem brazilské kalhotky. Lem je zakončen v půlce zadečku, což působí velice přitažlivým dojmem. Kalhotky tohoto typu jsou často vybaveny krajkou.

Pokud dáváte přednost spíše decentnímu spodnímu prádlu, hledejte v úplně jiné kategorii produktů. Tanga budou ideální volbou právě pro Vás. Dámské kalhotky tohoto typu jsou upnuté a dokonale lemují vyrýsovanou postavu ženy. Na sportovním a udržovaném těle proto vypadají dokonale. Kapitolou samou o sobě jsou tanga string.

Ženy mohou nosit také dámské kalhoty, které je svým způsobem zeštíhlí. Na mysli máme stahovací kalhotky. Ty moou být prodlouženy do oblasti pupíky. Na druhou stranu můžou disponovat prodlouženými nohavicemi přes stehna, takže Vás zeštíhlí pod kalhotami.