Nehty zima 2023: Trendy, které vás zahřejí i v mrazu

Nehty Zima 2023

Trendy barvy na nehty

Letošní rok je na trendy barvy na nehty opravdu pestrý. Vedle nestárnoucí klasiky jako je červená nebo nude odstíny, se prosazují i odvážnější barvy a netradiční kombinace. V kurzu jsou pastelové barvy, které působí něžně a romanticky, ale i výrazné neonové odstíny, se kterými rozhodně nezaniknete.

Stále oblíbenější je i metalické zdobení, ať už ve zlaté, stříbrné nebo třeba růžové barvě. Pro ty, co se nebojí experimentovat, jsou tu pak nejrůznější třpytky, kamínky a další ozdoby.

Ať už zvolíte jakoukoliv barvu nebo styl, nezapomeňte na kvalitní péči o nehty. Používejte hydratační krémy a olejíčky, abyste předešli vysušování a lámání nehtů.

Minimalistické vzory

Minimalistické vzory se vyznačují jednoduchostí, čistotou a důrazem na funkčnost. Často se používají geometrické tvary, jako jsou čtverce, kruhy a trojúhelníky, a neutrální barvy, jako je bílá, černá a šedá. Minimalistické vzory se hodí do moderních a minimalistických interiérů, ale i do tradičnějších prostorů, kde dodají nádech elegance a vzdušnosti. Oblíbené jsou minimalistické vzory na tapetách, textiliích, nábytku a doplňcích. Minimalistické vzory se snadno kombinují s jinými styly a vytvářejí tak harmonický a uspořádaný vzhled.

Třpylky a metalické efekty

Třpytky a metalické efekty jsou skvělým způsobem, jak dodat vašemu líčení nebo stylingu na dramatičnosti a originalitě. Od jemného třpytu až po oslnivý lesk, existuje nepřeberné množství produktů a technik, které můžete vyzkoušet. Pro decentní efekt vsaďte na rozjasňující rozjasňovač s jemnými třpytivými částečkami, který naneste na lícní kosti, do vnitřního koutku oka a pod obočí. Pokud chcete zazářit, vyzkoušejte metalické oční stíny v tekuté nebo krémové textuře, které se snadno nanášejí a vytváří intenzivní efekt. Pro odvážný look sáhněte po třpytivých kamíncích, které nalepíte kolem očí nebo na rty. Nebojte se experimentovat a najít si styl, který vám bude slušet!

Dlouhé nebo krátké?

Ať už se bavíme o vlasech, kalhotách nebo třeba o dovolené, otázka "Dlouhé nebo krátké?" je věčná. Co se týče vlasů, krátké mikádo sluší odvážným a sebevědomým ženám, zatímco dlouhá hříva působí romanticky a žensky. U kalhot záleží na typu postavy a příležitosti. Džíny do půlky lýtek opticky zkracují nohy, dlouhé nohavice zase prodlouží siluetu. A dovolená? Prodloužený víkend je ideální na odpočinek ve městě, delší dovolená zase na poznávání exotických destinací. V konečném důsledku je to ale vždycky otázka osobního vkusu a preferencí.

Péče o nehty v zimě

S příchodem zimy a mrazivého počasí potřebují naše nehty speciální péči. Suchý vzduch, nedostatek slunečního svitu a časté střídání teplot jim dávají zabrat. Nehty se stávají křehčími, lámavými a náchylnějšími k třepení. Důležitá je hydratace. Pravidelně používejte hydratační krém na ruce a nehty. Nezapomínejte ani na olejíček na nehty, který jim dodá potřebné vitamíny a mastné kyseliny. V zimě se doporučuje zkrátit nehty a volit spíše kulatý tvar, který je odolnější proti lámání. Chraňte své ruce před mrazem teplými rukavicemi. Před jejich nasazením naneste na ruce výživný krém.

Publikováno: 10. 06. 2024

Kategorie: krása

Autor: LumirSvetly

Tagy: nehty zima 2023 | trendy v manikúře pro zimu 2023