Zvěrokruh o Vašem charakteru prozradí mnohé

Mapa ukazující zvěrokruh, ze kterého se dá hodně vyčíst.

Pojďme se v dnešním článku zaměřit na něco trochu jiného, než je opalování těla a podobné věci. Věděly jste o tom, že zvěrokruh může hodně vypovídat o Vašem celkovém charakteru? Každé znamení v případě žen souvisí s určitými vlastnostmi, návyky nebo chováním. Přečtěte si jednotlivé charakteristiky a možná se v nich také najdete.

Jak to mají Raci a Vodnáři?

Pokud je Váš zvěrokruh ve znamení Raka, patříte k inteligentním ženám. Mnohdy jednáte dříve, než myslíte a zároveň jste starostlivými partnerkami. Vodnářky jsou milující, chápavé a něžné. Snaží se udržovat harmonický vztah. Takové ženy dávají v partnerství přednost kompromisům a pokouší se pečovat o svého partnera.

Zvěrokruh – Jak jsou na tom ostatní znamení?

Jestliže jste ve znamení Býka, rychlá večeře je pro Vás samozřejmostí, protože patříte mezi bojovnice. Někdy jste hodně tvrdé a máte rády úspěch. Naopak Panny se snaží naslouchat svým partnerům. Váhy jsou ideální pro rodinný život. O domácnost se dokonale starají, na druhou stranu se umí dost vztekat. O dalších znameních se zmíníme v následujících řádcích.

Co prozrazuje zvěrokruh Berana?

Znamení je typické pro sebevědomé ženy. Vaší velkou neřestí je zbytečné rozčilování při kritice. Na druhou stranu se nesnažíte převychovat svého partnera.

Co znamení Blížence a Střelce?

Blíženci mají vynikající rozpoznávací vlastnost. Umí na první dobrou prokouknout přetvářku, lži a podobně. Znamení Střelce je vlastní svému názvu. Divoké ženy bez kompromisů, které se pokouší řídit všechno podle sebe.

Jakou charakteristiku má Lev?

Lvice jsou hodně opatrné, ať už v životě nebo při výběru svých partnerů. Umí zároveň bezmezně milovat.

Co takhle Ryby?

Ryby bývají hodně náladové. Ženy v tomto znamení rozhodně nepatří k těm nudným. Někdy dokáží řešit naprosté maličkosti, což se může promítat do partnerského vztahu.

Jaké vlastnosti má znamení Štír?

Ženy v tomto znamení mají spíše krátkodobější vztahy. Mnohdy je to kvůli výrazné dominanci ve vztahu. Řadí do kategorie inteligentních žen.