Cut-Out Bikini

Lorietta Fashion Blog Summer Outfit EN
My boyfriend and I just spent two amazing weeks in Thailand and let me tell you, Thailand is one of the most beautiful countries I’ve ever seen!:) Thai people are always so friendly and positive! I know summer is still far away, but I’d like to show you my new cut-out bikini. It’s elegant and I also love the fact that it matches my cat-eye sunglasses.

CS
Vím, že léto je ještě hodně daleko, ale pokud už pokukujete po plavkách nebo se přímo chystáte vyrazit na předčasnou dovču do teplých krajů, můžete pro inspiraci kouknout na dnešní post!:) Na sobě mám mé nové černé plavky s průstřihy a sluneční brýle ve tvaru kočičích očí. Fotky jsem pořídila v Thajsku, kde jsme se poslední dva týdny s přítelem snažili odpočinout si a načerpat trochu sluníčka.
Lorietta Black Cut-Out BikiniPalm Tree Summer LoriettaLorietta Summer Backlit Photos Fashion BlogSimilan Islands Thailand LoriettaFashion Blog Black Cut-Out Bikini Outfit LoriettaMaya Bay Thailand LoriettaLorietta Summer Beach Waves Hair Fashion BlogLorietta Cut-Out Bikini Cat-Eye Sunglasses Outfit

My Outfit: Bikini: H&M; Sunglasses: Lindex

Photos taken by me. (I used tripod and remote control.) / Jsem autorkou všech fotografií. (Snímky outfitu jsem pořídila pomocí stativu a dálkové spouště.)

24 Comments

Leave a comment

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Your email is never shared.